omnia orta occidunt et aucta sensecunt


Jaki zdolny jestem to widać na stronie "O mnie" gdzie super wypasiony skrypt który był ze 3 dni pisany nie uwzględnia czegoś co nazywa się rok przestępny i mnie o kilka dni postarzył, dla swojego usprawiedliwienia dodam że nawet Microsoft (który ma ciutkę większe możliwości programistyczne niż ja) nie przewidział na serwerze update dnia 29 lutego 2008 i wszelkie updaty tego dnia kończyły sie błędem.

Ludzie się zmieniają, jestem ludziem więc też się zmieniam, tak jak niedługo zmieni się po 10 letniej kadencji cyferka z przodu, na urodziny sprawiłem sobie prezent taki że jak ktoś by mi jeszcze 6 miesięcy temu powiedział ze sobie kupie to bym powiedział że oszalał, a teraz... ehhh. Mam nadzieje że będzie mi służył dzielnie przez jakiś rok :P ma wszystko, zastępuje wiele urządzeń, usuwa ciąże (to akurat zbędne :P) krawaty wiąże (niedługo kilka razy wykorzystam te funkcję).P.S.

tak naprowde to skrypt liczy dobrze tylko odjął kilka dni których nie pamiętam i dodał to co ludzie mi opowiadali co się wtedy działo i starczyło na te kilka dni więcej