Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej


  Bilet - 50 zł, paliwo 30 zł, KFC - 20 zł... wrażenia z meczu na żywo reprezentacji siatkarskiej Kobiet w Mistrzostwach Europy... bezcenne :-)))
Szybka akcja, jedziemy na mistrzostwa, szybkie kupienie biletów i jedziemy. Pogoda co prawda nie do końca nas wspierała ale pogoda nam nie straszna. Droga jak droga z nieplanowanym dłuższym postojem w Pruszkowie, przez Rawę Mazowiecką - Hołek nas doprowadził do Łodzi, nie miał też problemów z doprowadzeniem nas do KFC (bo uwielbiamy KFC).
  Na Atlas Arena dotarliśmy gdy Holenderki przegrywały z Rosjankami 1:2 i odrazu przystąpiliśmy do kibicowania. Poniekąd dzięki temu właśnie (a jak) pomarańczowe odzyskały siły i wygrały dwa sety by wygrać całe spotkanie. Holland i Poland brzmią podobnie więc problemów z kibicowaniem nie było, sala w czasie tego spotkania wypełniła sie po brzegi. A jeszcze jak wczoraj kupowałem bilety to miejsca można było jeszcze wybierać dość dowolnie (te tańsze bo lepsze już poszły). W każdym razie mecz potoczył sie po naszej myśli choć momenty były ale to zawsze wzmaga doping (co z znowuż źle wpływa na gardło).  Widok na boisko był dość dobry dzięki niezłemu zoomowi jaki posiada mój aparat zdjęcia wyszły niezłe, gardło już przstało boleć (dzięki cukierkowi z dzikiej róży ;-)). Powrót do domu odbył się bez przeszkód tylko jeszcze w Łodzi przy wyjeździe na Warszawę małe korki (jednak te 13,5 tyś ludzi jakoś musiało się z tego miasta wydostać), do domu dotarłem ok 01:30
Zdjęcia z wypadu na Mistrzostwa Europy Kobiet w Siatkówce poniżej

Mistrzostwa Europy Kobiet
w Piłce Siatkowej 2009
Łódź - Atlas Arena