Stypendium part II


Jako że część z ludzi podważa zasadność przyznania mi stypendium naukowego na WSM, poniżej przedstawiam zdjęcie (z ostatniego zjazdu) które pokazje że na dobre oceny trzeba zasłużyć (no za wygląd to ja bym pozytywnej oceny nie dostał :P)

Na tym zdjęciu widać jak produkuje się na temat systemu kontroli w III RP (tylko III bo IV to normalnie nie do opisania)

[image]

Słuchacze byli tak zasłuchani i siedzieli tak cicho że normalnie się przestraszyłem że mówię niewyraźnie i mnie nie rozumieją. Dlatego gdy wykładowca nie patrzył napisałem "podprogową" instrukcje. I ze zgrabnością modelki prezentującej numer rundy podczas gali boksu pokazałem szanownej braci studenckiej licząc że odczyta moje piękne pismo, tak BTW jeśli charakter pisma jest odzwierciedleniem charakteru człowieka to znaczy że godzilla przy mnie mały pikuś :P.

[image]

Więcej zdjęć ze szkoły są tu więc jakby ktoś miał ochote zobaczyć ludzi którzy będą w niedalekiej przyszłości odpowiadać za bezpieczeństwo to może zerknąć.

Jako że jestem w sosie (bynajmniej nie chodzi o to że się zachlapałem) to życzę wszystkim żeby nie mieli ze mną złych snów. Na dowód dobrego samopoczucia dodaje język :P i uśmiech :)